Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

O nás

spoznajte nás

Prečo bakeme?

Spoločnými silami Vám predstavujeme značku BakeMe, kde sa budeme snažiť spojiť svet internetu so svetom mimo monitoru. Vyberáme kvalitných, prevažne Slovenských, nekomerčných dodávateľov a hľadáme “easy” cestu, ako rýchlo upiecť drobnosti na neplánovanú párty, či mega oslavu.

Sme mladá kreatívna firma založená 2 bratmi ako nový projekt resp. nadstavba súčasného úspešného projektu výroby ľadu. Máme vlastné mraziarenské zázemie, vlastnú logistiku a skladové priestory.

Spoločne sme sa rozhodli spojiť to, čo nás baví a pokúsiť sa prepojiť svet jedného z nás so svetom toho druhého, keďže doba nás núti sa prispôsobiť okolnostiam.

Spoločne inšpirovaní kultovým seriálom o právnikoch Suits – Kravaťáci sme sa rozhodli zobrať si hlášku od hlavného hrdinu Harvey Spectera za naše firemné motto keď  ťa niekto pritlačí k muru, jediné čo môžeš urobiť je zbúrať múr

Sme kreatívni a úplne rozdielni:

Ľuboš starší z bratov je vášnivý cestovateľ a srdcom gastronóm, po úspešnom projekte Hemingway baru sa po prestávke od Gastronómie vracia po 10 tkách absolvovaných gastro vystav v Európe späť ku “gastronómii” . Prináša do projektu kus “sveta” , veľa toho, čo v zahraničí funguje a na Slovensku sa ešte len rozbieha. Je stará škola a verí, že biznis sa robí v bare a medzi ľuďmi…

Maroš je od malička počítačový nadšenec, ktorý sa cez počítačové hry „prestrieľal“ k firme na tvorbu webstránok, človek ktorý miluje grafiku a internetový svet, doma je v tvorbe eshopov a “cestuje a vzdeláva sa” svetom internetu. Fascinuje ho varenie a street food, ktorý je s mladou generáciou stále viacej populárny.

Myšlienka je jednoduchá – vyberieš z mrazničky pečivo – získaš miesto na víno – dáš na 15-20 min. piecť – nachystáš poháre – vyberieš upečené – otváraš víno

Vyberte si z našich produktov.